RUS

PADOMI IESĀCĒJĀM:
 
 
Apraksts

    Vispirmāmkārtām, katrai modelei ir jāveido apraksts savai čata istabai. Aprakstam jābūt piesaistošam un intriģējošam, jo no tā ir atkarīgs vai klients ienāks vai neienāks. Papildus vajadzētu padomāt, ko uzrakstīt par sevi, tādējādi rodot sarunu tematus ar čata istabas apmeklētājiem. Ja jau nevariet uzrakstīt trīs rindiņu aprakstu – tad par ko runāsiet čatā? Uzrakstiet savu svaru, augumu, vecumu, zodiaka zīmi, kas jums patīk/nepatīk – radi tēlu, kādu vēlies, lai tevi ierauga citi!

Fons

    Fonu izvēlaties spilgtu, patīkamās krāsās, lai ķermenis izskatās iededzis un labi izceļas. Nekādu bālo, neizteiksmīgo toņu!
 
Gaisma

    Gaisma, gaisma, gaisma! Viens no svarīgākajiem aspektiem videočatā ir labs apgaismojums. Prožektori aprīkoti a 100 W lampiņām, kas izgaismo tevi! Izvēlies apgaismojumu, kas vislabāk izceļ tevi!
 
Grimms

    Grimam jābūt spilgtam, Citādāk jūsu seja un vaibsti kamerā būs nesaskatāmi. Atceries, ka kamerā viss izskatās blāvāk nekā reāli dzīvē, tāpēc pacenties krāsoties spilgtāk!

Apģērbs

    Apģērba jābūt daudz – tādā ziņā, ka tam jāsastāv no dažādiem apģērba gabaliem. Visos vajadzētu nofotografēties, lai klients zinātu un redzētu, kas jums ir mugurā. Jo lielāka ir iespēja, ka kāds ieinteresēsies un ienāks čata istabā tieši tāpēc!

 Uzvedība

    Visu laiku atrodieties kameras centrā! Tas nav tik vienkārši kā izklausās, tomēr nepārtraukti ir jāseko sev līdz un jāmēģina atrasties kameras centrā.
    Jācenšas skatīties tieši kamerā. Strādā ar kameru – neskaties monitorā! Klients vai potenciālais klients vēlas, lai komunicē ar viņu, nevis monitoru!

Patstāvīgie klienti

    Atceries visus, kuri ir bijuši un runājuši ar tevi! Ja nevari atcerēties no galvas, tad pieraksti. Ja kāds ienāks, čata istabā otro reizi, bet tu viņu neatcerēsies, vairāk viņš tavu čata istabu neapmeklēs! Bet ja atcerēsieties, kas viņš ir, par ko interesējās, par ko strādā tad pirmkārt būs vieglāk uzturēt sarunu, bet otrkārt viņš atgriezīsies vēl un vēl!
 
 
 
 

Gribi uzzināt vairāk?

Vienkārši aizpildi šo formu un mūsu administratore ar tevi sazināsies.

Ievades laukus, pie kuriem ir simbols * , jāaizpilda obligāti!

* Vārds:

* Tālruņa numurs:

* E-pasts:

* Vārds:

*Jūsu pilsēta:
*Dzimšanas datums:
*Jūsu dzimums:

 

.