RUS

 
DARBA APRAKSTS
 
Laiks savaldzināt vīriešus no visas pasaules!
 
Ļauj sevi ieraudzīt un dāvā saviem pielūdzējiem izklaidējošu vai erotisku šovu interneta portālos! Izklaidējies, flirtē, pievilini un savaldzini vīriešus no visām valstīm, un saņem vīrišķās vājībās iztērēto naudu!
 
Prasības kandidātēm:
  • Minimālas angļu valodas priekšzināšanas
  • Minimālas datorpasmes
  • 18 gadu vecums
Vēlies dzīvot labāk un nopelnīt vairāk? Mēs dodam iespēju labi nopelnīt!
 
Strādājot normālu darba dienu peļņa mēnesī var būt no 1000$ līdz 3000$ vai pat vairāk!
 
    Apmeklēt Tavu čata kanālu var tikai apmeklētāji no Rietumu valstīm (ASV, Austrālija un tml.). Piekļuve čatam apmeklētājiem no Baltijas, Krievijas un Austrumeiropas valstīm ir liegta.
 
 
Darba grafiks
 
    Tavs darba grafiks, ir atkarīgs tikai un vienīgi no tevis! Tā ir lieliska iespēja piepelnīties apvienojot vairākus darbus reizē, jo Tu pati izlem, ka Tev ir ērtāk strādāt! Mūsu studijas strādā cauru diennakti.
 
Īsi par videočatu
 
Videočats – tā ir komunikācija caur Internetu on-line režīmā, ar videokameras, un specialas programmatūras palīdzību. Videočata atšķirība no parasta čata ir tāda, ka sarunu biedrs redz tevi un maksā par komunikāciju. Komunikācija galvnokārt notiek angļu valoda.
 
Ko darīt videočata laikā izlem vienīgi pati. Parasti saita apmeklētāji vēlas vieglas sarunas, jaunas iepazīšanās ar simpātiskām meitenēm.
 
Darbs ir pavisam vienkāršs un ātri apgūstams – Jūs atrodieties kameras priekšā un caur čatu nāk apmeklētāji no visas pasaules. Čata apmeklētāji maksā par katru minūti ko pavada on-line režīmā ar Tevi – tātad jo ilgāka saruna, jo vairāk nopelni!
 
Pēc darba uzsākšanas nodrošinām īsu apmācību speciālista vadībā, kurš iemācīs kā rīkoties ar tehniku un pastāstīs vidočata knifus.
 
Iespēja strādāt mājās
 
Ja Tev ir pietiekama pieredze un iespējas strādāt mājās, tad Tev ir iespēja strādāt mājās. Ja tev ir nepieciešamais tehniskais aprīkojums – pelni neizejot no mājām! Šajā gadījumā Tavs peļņas procents būs nedaudz lielāks.
 
 
 
 

Gribi uzzināt vairāk?

Vienkārši aizpildi šo formu un mūsu administratore ar tevi sazināsies.

Ievades laukus, pie kuriem ir simbols * , jāaizpilda obligāti!

* Vārds:

* Tālruņa numurs:

* E-pasts:

* Vai ir darba pieredze videočata sfērā? Ja jā, tad cik ilgi?

*Jūsu pilsēta:
*Dzimšanas datums:
*Jūsu dzimums:

 

.